Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Penthouse przy Sarmackiej z dwoma tarasami!

20 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 2550 zł

Wilanów, Sarmacka

5pokoje
150 m²metraż
4. piętropiętro
133 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu20 000 zł
Czynsz administracyjny2550 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc22 550 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~22 550 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 40 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 sierpnia 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
15 sierpnia 2025
Umeblowanie
Bez mebli
UmeblowaneParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

WYJĄTKOWY PENTHOUSE Z DWOMA TARASAMI W MIASTECZKU WILANÓW Mamy przyjemność zaprezentować ekskluzywny, pięciopokojowy penthouse z dwoma przestronnymi tarasami o łącznej powierzchni 240 m². Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji - Miasteczku Wilanów, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI Powierzchnia apartamentu: 150 m² Ostatnie, czwarte piętro Przestronny salon z otwartą kuchnią Cztery sypialnie Dwie łazienki + toaleta gościnna Dwa duże tarasy o łącznej powierzchni 240 m²