Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Unikatowy apartament | 5 pokoi | taras | kominek | 2 x garaż

19 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1 zł

Wilanów

5pokoje
180 m²metraż
3. piętropiętro
106 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu19 000 zł
Czynsz administracyjny1 zł
Razem / miesiąc19 001 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~19 001 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 19 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorTarasMonitoringDomofonOsiedle zamknięteCicha okolicaBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

  • przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras 25 m²
  • w pełni wyposażona kuchnia z wyspą połączona z jadalnią
  • spiżarnia
  • sypialnia gościnna / gabinet
  • łazienka gościnna
  • hol z zabudowanymi szafami
  • sypialnia główna z łazienkąi garderobą
  • 2 sypialnie dla dzieci
  • łazienka dla dzieci
  • pralnia
  • dodatkowe szafy w zabudowie
  • taras 25 m² z widokiem na zieleń
  • kominek
  • apartament dwupoziomowy
  • 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym
  • liczne zabudowy i miejsca do przechowywania
  • pralnia
  • wysokiej klasy wykończenie
  • unikatowy projekt architektoniczny

Źródło i świeżość