Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
OtodomWłaściciel

Pokój do wynajęcia na Mokotowie dla jednej osoby 1 650 zł

1650 zł / mies.+ Czynsz adm. 350 zł

Mokotów, ul. Jana Pawła Woronicza

3pokoje
10 m²metraż
Parterpiętro
165 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1650 zł
Czynsz administracyjny350 zł
Razem / miesiąc2000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Blisko uczelni

Opis

Pokój w trzech pokojowym mieszkaniu . Dla jednej osoby nie palącej bez zwierząt. Zamknięte osiedle z ochronąi obsługą budynku . W dwóch innych pokojach mieszkają dziewczyna i chłopak . Najemca pokoju zobowiązany jest do dbanie o porządek i sprzątanie części wspólnych po kolei jeden - dwa tygodni w miesiącu. Adres ul. Woronicza 80 . Czynsz- 1650 zł Media - 350 zł Kaucja 2000 zł Dostępny od teraz . Proszę zwrócić uwagę na to że oprócz bardzo dobrej lokalizacji w tej cenie Najemca otrzymuje gwarancję że najemcy innych pokojów również osoby niepalące, sprzątające po sobie i szanujące zasady tej nieruchomości. Proszę uwierzyć że to jest warte tych pieniędzy.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 05:55

Lokalizacja

Otwórz mapę
Mokotów, ul. Jana Pawła Woronicza