Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje

Pokój na wynajem, 7 m² Wola, Skierniewicka

1290 zł / mies.+ Czynsz adm. 350 zł

Wola, Skierniewickiej 14

6pokoje
7,5 m²metraż
Parterpiętro
172 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1290 zł
Czynsz administracyjny350 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1640 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1640 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Balkon nie jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaMikrofalówkaPralkaInternet w cenieTarasOgródDomofonCicha okolicaBlisko komunikacji

Opis

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w 6-pokojowym mieszkaniu na Woli przy ul. Skierniewickiej 14. Okolica jest cicha, obok zielony Skwer osiedlowy. Blisko do stacji metra Rondo Daszyńskiego

Mieszkanie

  • Mieszkanie składa się z 5 pokoi jednoosobowych, 1 pokoju dwuosobowego, aneksu kuchennego, łazienki z WC oraz przedpokoju.
  • Każdy z pokoi zawiera biurko, krzesło, tapczan, półki na książki i szafę.
  • Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się pralka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, suszarki na bieliznę
  • Kuchnia jest wyposażona w talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki i patelnie.