Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
1 / 3
OtodomWłaściciel
Pokój 1 os. TARGÓWEK ul. Tokarza METRO KONDRATOWICZA
1100 zł / mies.
Targówek, Reichera
1pokój
7 m²metraż
Parterpiętro
157 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1100 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1100 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 1100 zł. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 12 kwietnia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 12 kwietnia 2026
- Umeblowanie
- W pełni
- Tryb najmu
- Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneLodówkaPralkaBlisko komunikacji
Opis
Do wynajęcia pokój 1 osobowy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pokój wyposażony w szafę- garderobę, 1 łózko, biurko, krzesło. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyposażone. Szerokopasmowe WiFi - 1Gb. Cena zawiera wszystkie opłaty.
Do stacji METRO - STARE BIELANY- blisko na piechotę 1600m.
Od zaraz.
Tylko dla osób ceniących ciszę i odpoczynek. Pokój czysty i pachnący.
Cały czas pod sms.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie13 maj 2026, 15:14
Lokalizacja
Otwórz mapęTargówek, Reichera
Opłaty
~1100 zł / mies.
Koszty wejścia
1100 zł
Kaucja1100 zł
Prowizja0 zł