Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników - 1/151 / 15
Zobacz na adresowostrona zewnętrzna
AdresowoOtodomWłaściciel

Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Praga-Północ, Linneusza 8

2pokoje
37,2 m²metraż
Parterpiętro
81 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc3800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
20 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneMonitoringCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Oferujędo wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,2 m², położone na parterze kameralnego budynku z lat 50. przy ul. Linneusza 8 na klimatycznej Nowej Pradze.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (ok. 24 m²), przytulnej sypialni (ok. 9 m²), łazienki oraz funkcjonalnego przedpokoju. Lokal został świeżo wyremontowany i przygotowany z myśląo pierwszym najmie, nikt wcześniej tu nie mieszkał.

Atuty mieszkania

  • Ponadprzeciętna wysokośćpomieszczeń — ok. 280 cm
  • Jasne i słoneczne wnętrza dzięki dużym oknom
  • Funkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym + oddzielna sypialnia
  • Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia