Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 139,70 m²

8000 zł / mies.+ Czynsz adm. 2350 zł

Wesoła, Aleja Jana Pawła II

4pokoje
139,7 m²metraż
15/25 piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8000 zł
Czynsz administracyjny2350 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc10 350 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~10 350 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieKlimatyzacjaWannaPrysznicOgródMonitoringBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Babka Tower Al. Jana Pawła II 80. Jasny apartament z widokiem na zachód, salon z aneksem kuchennym i panoramicznym przeszkleniem, 2 oddzielne i zamykane sypialnie, osobny gabinet. Duża łazienka z prysznicem i wanną, osobna toaleta gościnna. Miejsce postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem.

: Dla kogo? Dla pary, rodziny 2+1 gdzie każdy z członków znajdzie swojąprywatnąprzestrzeń.

: Atuty?

: Co w okolicy? Mieszkanie położone jest w centrum miasta przy Dworcu Gdańskim, blisko metra i tramwaju. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Centrum Handlowe Arkadia, które oferuje pełnągamęusług oraz dostęp do kina i strefy gastronomicznej. W pobliżu znajdująsięszkoły i przedszkola. Tereny Zielone park Traugutta znajduje się w odległości 5 minut spacerem a ogród Krasińskich 15 minut. Pod względem lokalizacji jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w tej części miasta.