Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 61,85 m²

5500 zł / mies.

Wesoła, Żółkiewskiego

3pokoje
61,9 m²metraż
4/4 piętropiętro
89 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5500 zł
Parking200 zł / mies.
Razem / miesiąc5700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 7500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Tak, ogłoszenie oznacza dostępność faktury.
Jak są opisane media?
Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaLodówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicTarasMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

For English call Elena.

Zapraszam na prezentacjęmieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

W mieszkaniu założona klimatyzacja. Wysokość 3m. Nowoczesna kamienica. Zaprojektowane i umeblowane przez architekta.

Do wynajęcia 3-pokojowy nowoczesny, umeblowany apartament o powierzchni 61,85 m2, na IV. piętrze, w nowoczesnym IV-piętrowym budynku z 2023 roku.

Lokalizacja Praga Południe przy ul. Żółkiewskiego 7.

Żółkiewskiego 7 to kameralna inwestycja, usytuowana na warszawskiej Pradze. W całej kamienicy mieści się 14 mieszkań, dlatego każdy lokator ma zapewnionąprywatnośći intymność. Niewątpliwym atutem jest spokojna atmosfera osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje sięniska zabudowa wielorodzinna oraz uliczki ozdobione urokliwymi drzewami i krzewami.