Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Nieruchomości-OnlineBiuro nieruchomości

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 43,34 m²

2900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1150 zł

Wola, wojciecha taylora

2pokoje
43,3 m²metraż
5/6 piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2900 zł
Czynsz administracyjny1150 zł
Parking250 zł / mies.
Razem / miesiąc4300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4900 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
15 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikPralkaTelewizorWannaPrysznicBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursusie w prestiżowej inwestycji Ronson Ursus Centralny przy ul. Taylora 5. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2022 roku. Lokal jest dwustronny, bardzo dobrze doświetlony, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz idealny dla singla lub pary.

Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego wyposażonego w lodówkę, piekarnik, okap, płytęindukcyjną, stółoraz 3 krzesła, salonu z rozkładanąkanapą, stolikiem kawowym, szafką RTV oraz telewizorem, funkcjonalnego przedpokoju z lustrem i wieszakami, komfortowej sypialni z dużym łóżkiem, komodą, pojemnąszafą PAX oraz 2 szafkami nocnymi, łazienki z wannąz funkcjąprysznica oraz pralką.