Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomWłaściciel

Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Wesołej

3290 zł / mies.

Wesoła, Piotrusia Pana

1pokój
31 m²metraż
1. piętropiętro
106 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3290 zł
Razem / miesiąc3290 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3290 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
13 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyLodówkaPralkaTelewizorOsiedle zamknięteBlisko sklepów

Opis

To przytulne mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z 2000 roku. Ma powierzchnię 31m² i jest w pełni wyposażone. W mieszkaniu znajdziesz meble, pralkę, lodówkę, kuchenkę oraz telewizor. Ogrzewanie gazowe zapewnia komfort w zimne dni. Dodatkowo, możesz korzystać z miejsca parkingowego. Lokalizacja mieszkania w Wesołej to duża zaleta. W pobliżu znajdziesz: Sklepy: Stokrotka, Aldi, Lidl Przystanki autobusowe: Marmurowa 01, Cieplarniana 02 Restauracje: Shiso Sushi, Love Burger, Ahoj Szkoły: Szkoła Podstawowa nr 353, CLXIII Liceum Przychodnie: Przychodnia Pogodna, Przychodnia Rejonowa nr 4 Mieszkanie dostępne od 13 kwietnia 2026 roku. Cena wynajmu wynosi 2400 PLN, a kaucja to 3000 PLN Opłaty dodatkowe : 110 zł/ miesięcznie (woda zimna , zimna , ścieki) 250 zł _miesięcznie ogrzewanie w okresie grzewczym ( październik-kwiecień) Skontaktuj się, aby umówić się na prezentację!