Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
1 / 31
Mieszkanie na wynajem, 90 m² Żoliborz, Kaniowska
13 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł
Żoliborz, Starym Żoliborzu
4pokoje
90 m²metraż
1. piętropiętro
144 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu13 000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc13 800 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~13 800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
Parking prywatnyParking w cenieKomórka lokatorska / piwnicaBlisko parkuBlisko sklepów
Opis
- Na powierzchnię 90m2 składa się słoneczny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, 2 łazienki.
- Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie, bardzo jasne, słoneczne, z pięknym widokiem z okien na zieleń i drzewa.
Lokalizacja
Otwórz mapęŻoliborz, Starym Żoliborzu
Opłaty
~13 800 zł / mies.
CzynszAdministracyjny
Czynsz najmu13 000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
ParkingW cenie
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji