Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Luksusowy penthouse na Miasteczku Wilanów

28 000 zł / mies.

Wilanów, ul. Prymasa Augusta Hlonda

5pokoje
226 m²metraż
4. piętropiętro
124 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu28 000 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc28 000 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~28 000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 28 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 10 stycznia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
10 stycznia 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorTarasMonitoringDomofonAlarmDrzwi antywłamaniowe

Opis

Ekskluzywny penthouse | prywatna winda | 220 m² | taras 260 m² | 4 sypialnie | 2 miejsca garażowe Do wynajęcia unikatowy penthouse , zaprojektowany z myśląo absolutnej prywatności, komforcie i ponadczasowej elegancji. Apartament zajmuje całe piętro budynku i oferuje bezpośrednie, prywatne wyjście z windy. Wnętrza zostały zaprojektowane przez renomowane architektki MUC&SCOTT , znane z wyrafinowanego podejścia do przestrzeni, szlachetnych materiałów i perfekcyjnych detali.

Przestrzeń

  • reprezentacyjny
  • osobna pralnia
  • reprezentacyjna garderoba wierzchnia

Materiały i wykończenie