Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
Nieruchomości-OnlineBiuro nieruchomości

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 32,23 m²

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Praga-Południe

1pokój
32,2 m²metraż
Parter/4 piętropiętro
81 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc3400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonDomofonBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Mieszkanie do wynajęcia okolice Parku Skaryszewskiego Do wynajęcia przytulne, czyste i zadbane mieszkanie o powierzchni 32,23 m², gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej i zielonej okolicy Parku Skaryszewskiego. To idealne miejsce dla osób, które ceniąsobie bliskośćterenów spacerowych, dobrąkomunikacjęoraz szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajdująsięsklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz miejsca rekreacyjne.

Do komunikacji miejskiej można dojśćw kilka minut spacerem, a dojazd do centrum zajmuje około 20 minut. Mieszkanie jest funkcjonalne i wygodne, odpowiednie dla singla lub pary. Lokal przeznaczony jest dla osób bez zwierząt i pochodzenia polskiego. Na parterze bez balkonu.

Warunki najmu: najem okazjonalny,

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 03:03