Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Świetna Promocja, 3-pokojowe, 56.03 m2, Balkon, Internet, Bezpośrednio

4782 zł / mies.+ Czynsz adm. 827 zł

Włochy, Komitetu Obrony Robotników 39CA

3pokoje
56 m²metraż
4. piętropiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4782 zł
Czynsz administracyjny827 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc5609 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5609 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6281 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 maja 2026
Oferta promocyjna
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicInternet w cenieZwierzęta akceptowaneDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Super Promocja! - Rozkwitnij na swoim – Pierwszy miesiąc bez czynszu!

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56.13 m², położone na 4 piętrze nowoczesnej inwestycji z 2023 roku z windą.

Oferta bezpośrednio od firmy Heimstaden – właściciela mieszkania. Brak prowizji, bezpieczna umowa i jasne warunki najmu.

Lokalizacja i komunikacja

W pobliżu znajdziesz wszystkie niezbędne punkty usługowe: Biedronka, Rossmann, placówki edukacyjne, restauracje oraz tereny zielone, idealne do spacerów i aktywności sportowych.

Mieszkanie jest doskonale skomunikowane - tylko 100 m od przystanku autobusowego, skąd łatwo dojedziesz do PKP Służewiec, Westfield Mokotów i Uniwersytetu Medycznego (linie: 175, 188, 328, 317, 154, N32). Do centrum dotrzesz w zaledwie 25 minut.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myśląo maksymalnym komforcie i wygodzie codziennego użytkowania.

Układ pomieszczeń

Salon : sofa, nowoczesna szafka RTV, stół z krzesłami

Aneks kuchenny : lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap

Sypialnia : łóżko z materacem 160x200 cm, szafki nocne

Sypialnia : łóżko z materacem 90x200 cm

Szafy w zabudowie

Łazienka : kabina prysznicowa, umywalka z szafką, pralka

Przedpokój : zabudowana szafa

Balkon: idealny na poranną kawę, relaks lub pracę zdalną w cieplejsze dni

Opłaty

Czynsz najmu: 4782 zł/miesięcznie Opłata eksploatacyjna: 827 PLN/miesięcznie Razem: 5609 zł/miesięcznie Dodatkowo: ubezpieczenie najmu: od 33 PLN/miesięcznie

Dodatkowo: Media (woda, prąd, ogrzewanie, śmieci) - wg zużycia na podstawie liczników

Dodatkowo: ubezpieczenie OC Najemcy - 48 PLN/rok (płatne jednorazowo)

Kaucja: równowartość miesięcznego czynszu + średniomiesięczne zużycie mediów

INTERNET w cenie najmu

Oferta przy wynajmie na 12 miesięcy.

Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za 250 zł/miesiąc.

Zalety

Najmu od heimstaden

Heimstaden to wiodąca europejska firma zajmująca się nieruchomościami mieszkaniowymi. W Polsce działamy od 2022 roku, oferując przyjazne mieszkania, w których każdy klient może czuć się swobodnie i pewnie.

Wynajem bezpośrednio od właściciela – bez prowizji Bezpieczna i stabilna umowa z możliwością przedłużenia Przejrzyste zasady najmu Możliwość zameldowania na podstawie umowy najmu Zwierzęta mile widziane Internet w cenie najmu

SZCZEGÓŁY ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ:

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową EU = 38,80 kWh/(m2-rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową EK = 56,36 kWh/(m2-rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 53,80 kWh/(m2-rok)

Jednostkowa wielkość emisji CO2. ECO2 = 0,020 t CO2/(m2-rok)

Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową Uoze= 0,00 %

Super Promotion! - Thrive on Your Own - First Month Rent-Free!

For rent a functional and bright 3-room apartment with an area of 56.13 m², located on the 4th floor of a modern investment from 2023 with an elevator.