Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Apartament z balkonem i garażem | Modern Mokotów

5290 zł / mies.+ Czynsz adm. 694 zł

Mokotów, Domaniewska

2pokoje
41,3 m²metraż
1. piętropiętro
128 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5290 zł
Czynsz administracyjny694 zł
Parking (opcjonalnie)+ 300 zł / mies.
Razem / miesiąc5984 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5984 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 12 568 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikZmywarkaPrysznicBlisko komunikacji

Opis

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania z balkonem , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów przy ul. Domaniewskiej 41A. Nieruchomość została wykończona z dużą dbałościąo estetykę, jakość materiałów oraz spójność całego wnętrza. Jasna kolorystyka, starannie dobrane detale oraz harmonijna aranżacja tworzą spójnąi ponadczasową przestrzeń do codziennego życia.

Parametry nieruchomości

  • Salon z aneksem kuchennym: ok. 22,50 m²
  • Sypialnia: ok. 10,20 m²
  • Łazienka: ok. 3,97 m²
  • Hol: ok. 4,20 m²