Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Ekskluzywny apartament z widokiem na Park

16 500 zł / mies.+ Czynsz adm. 1500 zł

Praga-Południe

4pokoje
109 m²metraż
4. piętropiętro
151 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu16 500 zł
Czynsz administracyjny1500 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc18 000 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~18 000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 18 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicTarasMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 109 m² w prestiżowej Rezydencji Stanisława Augusta, położonej w otulinie Parku Skaryszewskiego. Kameralna inwestycja z całodobową ochroną, eleganckie wykończenie w stylu Scandi Modern oraz niezakłócony widok na park czynią tę ofertę unikatową na warszawskim rynku.

Układ

Przestronna część dzienna z otwartą kuchnią, jadalniąi wyjściem na taras

Taras okalający część dzienną z widokiem na park

Sypialnia master z prywatną łazienką (prysznic), widokiem na zieleńi zabudowanymi szafami