Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomWłaściciel

Mieszkanie na Jelonkach po generalnym remoncie!! Od zaraz!!

3300 zł / mies.+ Czynsz adm. 900 zł

Bemowo, ul. Anieli Krzywoń

1pokój
39,6 m²metraż
Parterpiętro
83 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3300 zł
Czynsz administracyjny900 zł
Razem / miesiąc4200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4200 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
30 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Pary
Mile widziane
BalkonWindaLodówkaPiekarnikDomofonBlisko parku

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki" oferuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,55 m², położone w Warszawie przy ul. Anieli Krzywoń.

Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki, wc Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania. Układ lokalu jest funkcjonalny i dobrze sprawdzi się dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu dostępna jest infrastruktura handlowo-usługowa, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania. Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od zaraz, najem na podstawie umowy, preferowany najem długoterminowy. Szczegółowe informacje dotyczące warunków najmu dostępne są po kontakcie telefonicznym lub mailowym.