Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Nieruchomości-OnlineBiuro nieruchomości

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 49,90 m²

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Wesoła, Aleja Jana Pawła II

2pokoje
49,9 m²metraż
10/28 piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem / miesiąc3500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 24 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
24 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.

Opis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m², położone na 10 piętrze w apartamentowcu Babka Tower przy al. Jana Pawła II 80, tużobok CH Arkadia.

Lokalizacja: Świetnie skomunikowane miejsce: metro, tramwaje i autobusy w zasięgu kilku minut szybki dojazd do centrum i innych dzielnic pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, siłownie Idealne dla osób, które chcąmieszkaćwygodnie i miećwszystko pod ręką.

Mieszkanie salon z aneksem kuchennym oddzielny pokój łazienka hol piętro z ładnym widokiem na panoramę Warszawy Mieszkanie jest nieumeblowane możesz urządzićje dokładnie tak, jak chcesz.

To dobra opcja dla: osób mających własne meble par lub singli osób szukających czegośpo swojemu , a nie gotowca Budynek apartamentowiec z ochronąi monitoringiem kontrola dostępu zadbane części wspólne