Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Pokoje
pokój do wynajęcia - 1/61 / 6
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

pokój do wynajęcia

600 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Bałuty

3pokoje
12 m²metraż
2/3 piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu600 zł
Czynsz administracyjny400 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 600 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 lutego 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
15 lutego 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowanePralkaZmywarkaInternet w cenie

Opis

  • preferowani osoba ucząca się pracująca - do wynajęcia pokój jednoosobowy 12 m2 umeblowany w mieszkaniu trzypokojowym na drugim piętrze - zlokalizowany oś. radogoszcz-wschód w bliskim sąsiedztwie sklepów jak biedronka ,lidl ,castorama , galeria Radogoszcz , pl. słoneczny - przychodnia lekarska Medyceusz ze świąteczną pomocą lekarską -bliska lokalizacja parku Arturówek wą skupisku leśnym Łagiewniki - osiedle bardzo zadbane czyste i z dużą ilością zieleni - szybki dojazd do centrum miasta: komunikacja miejska autobusowa i tramwajowa i Łódżką Koleją Aglomeracyjną - mieszkanie dobrze wyposażone : pralka automatyczna .duża lodówka,mikrofalówka , zmywarka.kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym -wyposażone w bezprzewodowy ,bezpłatny internet , możliwy dostęp do TV Multimedia - koszty wynajęcia : - czynsz 600 zł plus / 400 zł media -zaliczkowo woda zimna i ciepła , prąd ,gaz ,co i wywóz śmieci/ - dokładne rozliczenie kosztów po otrzymaniu faktur od operatorów - czynsz plus media płatne co miesiąc w wys. 1000 zł - wymagana kaucja zwrotna w wys, jednego czynszu plus media tj.1000 zł w momencie podpisania umowy ,całość za pierwszy miesiąc 2000 zł Szukasz ciszy i spokoju - to dla Ciebie DO WYNAJĘCIA OD 15.02.2026 kontakt - tel. 60*****88