Pokój Kleczków Promenady wrocławskie dla studenta
Psie Pole, Czochralskiego 7
1200 zł / mies.
Psie Pole, Zakładowa
Wynajmę pokój na Promenadach Wrocławskich dla studenta/osoby pracującej (mężczyzny) 18-25 lat. Do wynajęcia komfortowy pokój w dwupokojowym mieszkaniu na Promenadach Wrocławskich. Mieszkanie ma powierzchnie ok. 35 m^2, a całe mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone – do dyspozycji najemcy pralka, lodówka, kuchenka z indukcją oraz komórka lokatorska. Koszt najmu: 1100 PLN + 350 PLN opłat Kaucja: 1450 PLN Dostępne od: 13 luty 2026 Lokalizacja Mieszkanie znajduje się blisko centrum Wrocławia, w nowoczesnej i dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu dostępne są przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia szybki i wygodny dojazd w różne części miasta.
Opłaty
~1450 zł / mies.
Koszty wejścia
1550 zł
Psie Pole, Czochralskiego 7
1200 zł / mies.
Psie Pole, Zakładowa
1100 zł / mies.
Psie Pole, falzmanna boczna kamieskiego 900
900 zł / mies.
Psie Pole
1000 zł / mies.