Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
OtodomWłaściciel

Pokój Komandorska, Uniwersytet Ekonomiczny, po generalnym remoncie

1600 zł / mies.+ Czynsz adm. 200 zł

Krzyki, Komandorska 159

3pokoje
8,7 m²metraż
Parterpiętro
184 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1600 zł
Czynsz administracyjny200 zł
Razem / miesiąc1800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaBlisko uczelni

Opis

Mam do zaoferowania pokój jednoosobowy znajdujący się w mieszkaniu przy ulicy Komandorskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni rozkładowe. Zdjęcia mają charakter poglądowy, mieszkanie w trakcie meblowania. W mieszkaniu znajdują się trzy pokoje, przedpokój, łazienka, WC i kuchnia Kuchnia wyposażona w lodówkę, mikrofalówkęi piekarnik. Dodatkowo do dyspozycji lokatorów pralka. W pokoju znajduje się kanapa, szafa, biurko, krzesło W mieszkaniu dostępny jest internet bezprzewodowy. Koszt wynajmu 1600zł plus 200zł opłaty Cena zawiera wszystkie opłaty (woda, prąd, gaz, ogrzewanie i internet) Poszukuję osób spokojnych, które będą dbały o czystość. Niepalących i bez zwierząt. Oferta dla osób posiadających prawo stałego pobytu w Polsce