Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
OtodomOLXBiuro nieruchomości

Pokój jednoosobowy ul. Pereca/Wola/92

1190 zł / mies.+ Czynsz adm. 390 zł

Wola, Icchoka Lejba Pereca

4pokoje
13/19 piętropiętro

Koszty

Czynsz najmu1190 zł
Czynsz administracyjny390 zł
Razem / miesiąc1580 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1580 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2380 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 7 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
7 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonPralka

Opis

  • 4 komfortowych pokoi jednoosobowych
  • Funkcjonalnego aneksu kuchennego
  • Łazienki z WC
  • Wygodnego przedpokoju Każdy pokój jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – znajdziesz w nim biurko, krzesło, wygodny tapczan, półki na książki oraz pojemną szafę. Nie musisz martwić się o podstawowe sprzęty!
  • Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się: pralka, duża lodówka, czajnik elektryczny, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, żelazko oraz suszarki na bieliznę. Kuchnia jest kompleksowo wyposażona w niezbędne naczynia (talerze, kubki, szklanki), sztućce, garnki i patelnie.
  • Metro w zasięgu ręki!
  • Stacja metra
  • Stacja metra
  • Idealne dla studentów!
  • Collegium Civitas (Pałac Kultury i Nauki): Około 1 -1,5 km (ok. 17 minut pieszo)
  • Złote Tarasy (centrum handlowe): Około

Opłaty

  • miesięczny czynszu najmu wynosi: 1190 zł miesięcznie plus stała opłata za media - ryczałt 390 zł (w tym Internet)