Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Stylowa kawalerka 23 m² z balkonem, blisko pl. Zawiszy: Warszawa Śródmieście: Grójecka

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 610 zł

Śródmieście, Stylowa

1pokój
23 m²metraż
2. piętropiętro
113 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny610 zł
Razem / miesiąc3210 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3210 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Brak informacji o terminie dostępności.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaWannaDomofonBlisko komunikacji

Opis

► OPIS NIERUCHOMOŚCI Na wynajem jasna, stylowa kawalerka o powierzchni 23 m², położona przy ul. Grójeckiej 18/20 – tużprzy pl. Zawiszy. Mieszkanie jest odnowione, utrzymane w jasnych, stonowanych odcieniach, bardzo funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia. Dzięki przemyślanej zabudowie oferuje dużo miejsca do przechowywania, co znacząco podnosi komfort codziennego życia. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z rozkładanąkanapą, bardzo pojemna szafąoraz z wyjściem na balkon aneks kuchenny, łazienka, przedpokój z dodatkowymi zabudowanymi szafami. Mieszkanie jest dobrze doświetlone i mimo kompaktowego metrażu daje poczucie wygodnej, uporządkowanej przestrzeni. ► BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy. Budynek jest zadbany i wyposażony w windę, co stanowi duży atut w tego typu zabudowie. ► LOKALIZACJA Nieruchomośćpołożona jest przy pl. Zawiszy – jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Warszawy. Przy samym budynku znajdująsięliczne przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające świetny dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska – sklepy, restauracje, kawiarnie oraz punkty usługowe. ► DODATKOWE INFORMACJE Koszt najmu: 2600 zł, dodatkowo płatny czynsz administracyjny: 610 zł (z zaliczkami na wodęi ogrzewanie), dodatkowo płatny prąd i gaz Umowa najmu okazjonalnego na minimum rok. Działalnośćw ramach najmu krótkoterminowego nie jest akceptowana. ► ATUTY Stylowe, jasne i odnowione mieszkanie z balkonem Dużo miejsca do przechowywania Kamienica z windą Topowa komunikacja – pl. Zawiszy Idealne dla singla Zapraszam na prezentację