Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Nowoczesna kawalerka z basenem i parkingiem w Mokotowie: Warszawa Mokotów: Pulawska

2799 zł / mies.

Śródmieście, Pulawska

1pokój
36 m²metraż
Parterpiętro
78 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2799 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2799 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2799 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2799 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
21 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaOgródDomofonBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia apartament typu kawalerka/33 m.kw/Mokotow/ul.Pulawska/Pejzazowa/2799 zl Rejon metro Wilanowska Wolne od zaraz Okres wynajmu min 12 miesięcy Oplaty 2799 zl plus czynsz adm +liczniki 11/15 p apartament 2007 rok Blisko metro 5-8 min centrum W pełni wyposażone Basen i miejsce parkingowe w cenie najmu Kaucja zwrotna jednomiesieczna Kontakt o każdej porze 730

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 05:48

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście, Pulawska