Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
OtodomWłaściciel

Duży pokój z podwójnymi łóżkiem w Centrum / Nowogrodzka 62B

1700 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Ochota, ul. Nowogrodzka

4pokoje
14 m²metraż
1. piętropiętro
121 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1700 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Razem / miesiąc2100 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2400 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 26 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
26 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaPrysznicInternet w cenieOgródBlisko komunikacji

Opis

Oferuję dwa duże pokoje z podwójnymi łóżkami w centrum Warszawy - 5 minut pieszo od Dworca Centralnego i jeden przystanek tramwajowy do Metra Centrum. Każdy pokój dla 1 osoby. Adres: Nowogrodzka 62B Czynsz najmu: 2100-2200 PLN, w tym media, WiFi i serwis sprzątający części wspólne mieszkania 2 razy w miesiącu POKÓJ 2 - 12 m2 - dostępny od 20.07 (lub trochę wcześniej) POKÓJ 3 - 14 m2 - dostępny od 27.06

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 10:41

Lokalizacja

Otwórz mapę
Ochota, ul. Nowogrodzka