Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Nowoczesny, słoneczny dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją

3450 zł / mies.+ Czynsz adm. 750 zł

Ursus, Silnikowa 14

2pokoje
45 m²metraż
6/10 piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3450 zł
Czynsz administracyjny750 zł
Razem / miesiąc4200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 10 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
10 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Witam. Mam do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane przy ul. Silnikowej na osiedlu Neopolis. Wnętrze zostało zaprojektowane z wyjątkową starannością, łącząc nowoczesny design z funkcjonalnością. Apartament jest świeżo wykończony. Przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, przytulna sypialnia, elegancka łazienka oraz duże przeszklenia zapewniające naturalne światło tworzą przytulnąi komfortową przestrzeń. Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja, nowe budownictwo – wszystko to czyni ofertę idealną dla osób ceniących jakośći wygodę. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony , zawiera wszystkie niezbędne sprzęty (lodówka, zmywarka, płyta z piekarnikiem, pralka, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę na pranie, odkurzacz, czajnik). Osiedle Neopolis jak i cała okolica to tętniące życiem, nowoczesne miejsce na mapie Warszawy z urokliwym charakterem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy, galeria handlowa (Factory Ursus) oraz tereny zielone. Miejsce przyciąga młodych ludzi i osoby poszukujące wyjątkowego stylu życia w mieście. Doskonała komunikacja i szybki dojazd: Opłaty i koszty: wynajem - 3450 zł, czynsz - 750 zł (w tym zaliczki na wodęi CO - rozliczane według zużycia), prąd - około 130 zł według zużycia, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. - 250 zł kaucja jednorazowa - 4500 zł Oferta jest bezpośrednia, gorąco zachęcam do obejrzenia mieszkania.