Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią, blisko SKM: Warszawa Ursus: Zagłoby
Ursus, Zagłoby 16
350 zł / mies.
Ursus, Dzieci Warszawy
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², wykończone w wysokim standardzie, położone na 2. piętrze zadbanego budynku z balkonem. Wnętrze zostało funkcjonalnie zaprojektowane, aby zapewnić wygodęi komfort codziennego życia. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni, łazienki oraz przedpokoju z dużą ilością miejsca do przechowywania. Dodatkowym atutem jest balkon - idealny do porannej kawy lub chwili relaksu po pracy. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w cenie najmu.
Mieszkanie znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy 17D , w jednej z najbardziej wygodnych i rozwijających się części dzielnicy - w pobliżu Centrum Skorosze. Lokalizacja zapewnia doskonały komfort codziennego życia dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, siłownie, punkty usługowe oraz Centrum Handlowe Skorosze. W pobliżu dostępne są również szkoły, przedszkola oraz tereny zielone i rekreacyjne idealne na spacery czy aktywny wypoczynek. Dużym atutem jest bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i innymi dzielnicami miasta - w okolicy znajdują się przystanki autobusowe oraz stacje kolejowe Ursus i Warszawa Ursus Północny, umożliwiające szybki dojazd do centrum.
Od zaraz.
Czynsz najmu: 3000 zł Łączna zaliczka na opłaty administracyjne: 800 zł (zaliczka na czynsz administracyjny) +150 zł (zaliczka na prąd) Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie! Łącznie miesięcznie: 3950 zł Kaucja: 4950 zł
ok 10 min pieszo przystanek autobusowy, linie: 717, 817 ok 10 min pieszo przystanek autobusowy, linie: 129, 178, 191, N35 Ogłoszenie od zarządcy nieruchomości, w cenie najmu zapewniamy serwis mieszkania w razie awarii. W celu obejrzenia mieszkania proszęo bezpośredni kontakt telefoniczny. Jeśli nie odbieram, napisz SMS - na pewno oddzwonię. Dziękuję osobom palącym wewnątrz mieszkania, a także agencjom pośredniczącym w najmie.
Opłaty
~3800 zł / mies.
Koszty wejścia
4950 zł
Ursus, Zagłoby 16
350 zł / mies.
Ursus, Zagłoby 16
3000 zł / mies.
Ursus, ul. Ryżowa
3200 zł / mies.