Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
Duży pokój 14m² | wysoki standard | metro Młynów | mieszkanie dla kobiet OD ZARAZ - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Duży pokój 14m² | wysoki standard | metro Młynów | mieszkanie dla kobiet OD ZARAZ

1800 zł / mies.

Wola, Banderii

5pokoje
14 m²metraż
1. piętropiętro
129 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1800 zł
Razem / miesiąc1800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 8 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
8 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaPrysznicInternet w cenieCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Szukasz komfortowego i spokojnego miejsca do życia blisko centrum? Ten pokój to idealna opcja dla osoby, która chce mieszkaćw zadbanym mieszkaniu i miećdobrych współlokatorów.

Dla kogo? Pokój idealny dla osoby studiującej lub pracującej, ceniącej spokój, porządek i komfort życia. Preferowane sąkobiety – wynika to z obecnego składu mieszkania (w pozostałych pokojach mieszkająwyłącznie dziewczyny) oraz chęci zachowania komfortu współlokatorek.

Co wynajmujesz? Do wynajęcia 1-osobowy pokój (14 m²) w 5-pokojowym mieszkaniu przy ul. Banderii (bliska Wola / Ochota). Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu na 1. piętrze, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie bez właściciela – pełna swoboda i komfort. Docelowo mieszka tu 5 osób.

Mieszkanie Jasne, czyste i zadbane, urządzone w wysokim standardzie.

Kuchnia: lodówka, piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka pełne wyposażenie (naczynia, akcesoria)

Łazienka: wanna + osobny prysznic WC

Dodatkowo: duża garderoba (pralka, suszarka, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz)

Pokój W pełni umeblowany: duże łóżko 140 × 200 szafa IKEA PAX 2 komody biurko + krzesło dodatki / wystrój

Pokój widoczny na zdjęciach.

Lokalizacja i komunikacja Świetna komunikacja: metro Młynów – ok. 10 min pieszo tramwaje i autobusy w pobliżu szybki dojazd do centrum i uczelni

W okolicy: Biedronka, delikatesy, piekarnie, restauracje centrum handlowe Arkadia w niedalekiej odległości

Opłaty czynsz: 1400 zł opłaty (media): 400 zł (stałe) internet: w cenie Łącznie: 1800 zł / miesiąc kaucja: 1800 zł (zwrotna)

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie08 maj 2026, 11:02

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wola, Banderii