Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomAdresowoWłaściciel

AL.Krakowska/Instalatorów 51m2, 3pok. balkon, miejsce garażowe w cenie

3900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1050 zł

Włochy, Al. Krakowska / Instalatorów

3pokoje
50,7 m²metraż
4. piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3900 zł
Czynsz administracyjny1050 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4950 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 27 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
27 kwietnia 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaMikrofalówkaPralkaZmywarkaMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

3 pokoje / 4 piętro / miejsce garażowe w cenie /AL. Krakowska róg Instalatorów / mieszkanie ciche i widne.

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m² [plan mieszkania w zdjęciach], zlokalizowane na 4 piętrze budynku. Mieszkanie jest jasne, przestronne i gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Atuty:

W cenie:

Koszty miesięczne:

Warunki najmu: Kaucja: 4950 zł.

Typ umowy: Najem okazjonalny.

Bezpośrednio: Ogłoszenie od właściciela, brak prowizji dla agencji.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie19 maj 2026, 21:13

Lokalizacja

Otwórz mapę
Włochy, Al. Krakowska / Instalatorów