Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
9m Arkadia METRO Dworzec Gdanski Środmieście Żoliborz Pokój 1 os - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

9m Arkadia METRO Dworzec Gdanski Środmieście Żoliborz Pokój 1 os

1000 zł / mies.

Śródmieście

7pokoje
9 m²metraż
8. piętropiętro
111 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1000 zł
Razem / miesiąc1000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneLodówkaPiekarnikMikrofalówkaZmywarkaWannaPrysznic

Opis

Pokój 10 m, samodzielny zamykany na klucz, nieprzechodni. Widok z 8 piętra na panoramę Warszawy.

W mieszkaniu 7 pokojowym,

DWIE osobne duże ŁAZIENKI każda z WC, prysznicem, wanną

Elegancki apartamentowiec na granicy Śródmieścia i Żoliborza, ul. Rydygiera 15.

Cena 800 plus 350 złryczałt za media razem 1150 złdo 1 września. Można wynająćdo 30 sierpnia lun na 1 rok.

Od września 1000 złplus 350 złryczałt za media i za czynsz administracji, razem 1350 złmiesięcznie.

Kaucja 2000 zł

Umowa na 1 rok lub do 31.08.

Proszędzwonić (nie pisać) w godz. 10-22.

Mieszkajątu panowie i jedna pani, choćnie ma preferencji, w wieku 20-35 lat pracujący po studiach lub studiujący i pracujący, sprzątający po sobie, Polacy.

Ciche mieszkanie bez imprez, jest zapis w umowie.

POKOJ ok. 10m jednoosobowy

Wyposażenie

Nowe łóżko stelażowe, nowy materac, duże biurko/stół, komoda.

Kuchnia z jadalnia

Dwie duze NOWE lodówki

Zmywarka, piekarnik, mikrofala, plyta grzewcza.

Duży stółz krzesłami.

Nie ma osobnego salonu.

Budynek wysokiej klasy, 8 pietro.

Super położenie apartamentowca wsród samych nowych eleganckich budynków i zadbanej zieleni. Najbardziej eleganckie miejsce w Warszawie na granicy Śródmieścia.

Metro

Dworzec gdański

Tramwaje, autobusy.

Centrum Westfield Arkadia 7 min na piechotę.

Proszędzwonić (nie pisać) w godz. 10-22.

ul Rydygiera 15

Ogłoszenie prywatne, nie ma prowizji.

Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie14 maj 2026, 20:49

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście