Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
OtodomWłaściciel

Od ZARAZ fajny pokój 10m

1280 zł / mies.

Bemowo, Górczewska 200B

5pokoje
10 m²metraż
Parter/4 piętropiętro
128 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1280 zł
Razem / miesiąc1280 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1280 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1280 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
11 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneWindaLodówkaPiekarnikPralkaWannaPrysznicBlisko sklepów

Opis

OD 11 KWIETNIA_FAJNY POKÓJ 10m_ MILI LUDZIE !!! Poszukiwana jest uczciwa i nie sprawiająca problemów współlokatorka(or), która(y) dołączyłaby do już wynajmujących to mieszkanie sympatycznych młodych ludzi. Pokój ma 10 m2. Miesięczny czynsz wynosi 1280 złotych plus liczniki, plus 1-miesięczna kaucja. Pokoje są umeblowane (rozkładane kanapy, szafy, biurka, krzesła, komody). Mieszkanie ładne, czyste, 5-pokojowe, z 2 łazienkami (pierwsza z wanną, WC i umywalką oraz druga z kabiną prysznicową, WC i umywalką), dużym przedpokojem, w nowym budownictwie, w 4-piętrowym budynku z windą, na terenie osiedla JW Construction przy ul. Górczewskiej 200 B. Tuż obok stacja II linii metra Ratusz – Bemowo, skąd dojazd do centrum to tylko kilka przystanków. Do dyspozycji także liczne autobusy i tramwaje. Blisko również supermarket LIDL i wiele innych mniejszych sklepów oraz, banki, urzędy i restauracje. Teren osiedla zagospodarowany zielenią.