Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Łódź - 27,66 m²

2000 zł / mies.

Olechów, Kilińskiego

1pokój
27,7 m²metraż
5/7 piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2000 zł
Razem / miesiąc2000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonWindaPralkaZmywarkaOgródDomofonDrzwi antywłamanioweCicha okolicaBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Kilińskiego 138.
Mieszkanie dostępne od 1 maja.
Lokal znajduje się na V piętrze piętrze w inwestycji "Diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku Źródliska.
Lokal o powierzchni 27,66 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Koszty

2000 PLN czynsz najmu
710 PLN opłaty dla Wspólnoty Mieszkaniowej z zaliczką na ogrzewanie oraz wodę,
150 PLN zaliczka na prąd
Pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 3000 PLN.
Diasfera Łódzka to komfortowy, siedmiopiętrowy budynek mieszkalny o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury.
Doskonałe położenie: 200 metrów od Centrum Handlowego Galeria Łódzka, 300 metrów od ulicy Piotrkowskiej. Centrum miasta z świetnym węzłem komunikacyjnym i jednocześnie spokojne i ciche osiedle z pięknym parkiem w pobliżu.
Więcej mieszkań na naszej stronie