Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 76,50 m²

6000 zł / mies.

Oliwa, Aleja Grunwaldzka

6pokoje
76,5 m²metraż
1/4 piętropiętro
78 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6000 zł
Razem / miesiąc6000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 5 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
5 maja 2026
BalkonParking publicznyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Na wynajem nieruchomośćdoskonale nadająca sięzarówno na biuro jak i np gabinety zlokalizowana w sercu Gdańska- Wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniu Aleja Grunwaldzka oraz ulica Miszewskiego i Do Studzienki.

Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zadbanym budynku mieszkalnym, który zostałocieplony i otynkowany. Klatka schodowa jest czysta, estetyczna i regularnie utrzymywana, co wpływa na komfort codziennego użytkowania oraz pozytywny odbiór nieruchomości przez najemców.

Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane, składa się z sześciu niezależnych, ustawnych pokoi, 2 łazienek wc i części kuchennej.

Ogromnym atutem jest doskonała komunikacja miejska w pobliżu znajdująsię liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, a także szybki dostęp do kolei miejskiej, co umożliwia sprawne przemieszczanie siępo całym Trójmieście. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe oraz tereny zielone i rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe.