Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Nieruchomość w sercu Wrzeszcza

6000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1300 zł

Wrzeszcz Górny, Aleja Grunwaldzka

6pokoje
76,5 m²metraż
1. piętropiętro
78 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6000 zł
Czynsz administracyjny1300 zł
Razem / miesiąc7300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 kwietnia 2026
BalkonPiwnicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Na wynajem nieruchomość doskonale nadająca się zarówno na biuro jak i np gabinety zlokalizowana w sercu Gdańska- Wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniu Aleja Grunwaldzka oraz ulica Miszewskiego i Do Studzienki. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zadbanym budynku mieszkalnym, który został ocieplony i otynkowany. Klatka schodowa jest czysta, estetyczna i regularnie utrzymywana, co wpływa na komfort codziennego użytkowania oraz pozytywny odbiór nieruchomości przez najemców. Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane, składa się z sześciu niezależnych, ustawnych pokoi, 2 łazienek wc i części kuchennej. Ogromnym atutem jest doskonała komunikacja miejska - w pobliżu znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, a także szybki dostęp do kolei miejskiej, co umożliwia sprawne przemieszczanie się po całym Trójmieście. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe oraz tereny zielone i rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe. WYNAJMIJ Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!