Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania

** Pokój wielkości kawalerki (ponad 20 m²) blisko Politechniki i UMB *

1390 zł / mies.

Centrum

1pokój
20 m²metraż
Parterpiętro
70 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1390 zł
Razem / miesiąc1390 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1390 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaWannaPrysznicTarasBlisko uczelni

Opis

*** POKÓJ WIELKOŚCI KAWALERKI ponad 20 m² prywatnej przestrzeni | nowe miasto | blisko Politechnika i UMB

Do wynajęcia duży, ponad 20-metrowy pokój dający komfort i przestrzeńjak mała kawalerka. Jasny (z 2 oknami), ustawny, z dużym wygodnym łóżkiem i sporąilościąszaf oraz miejsc do przechowywania.

Mieszkanie

Dodatkowe wyposażenie: nowa pralka i lodówka, odkurzacz klasy A dla alergików, suszarka na ubrania.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 08:45

Lokalizacja

Otwórz mapę
Centrum