Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Apartament na NOWYM MIEŚCIE / cisza , piękne widoki super lokalizacja

2381 zł / mies.+ Czynsz adm. 670 zł

ul. Zachodnia

2pokoje
32 m²metraż
2. piętropiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2381 zł
Czynsz administracyjny670 zł
Razem / miesiąc3051 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3051 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizor

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ulicy Zachodniej Apartament składa się z oddzielnej sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym , dużej łazienki oraz korytarza z dużą szafą . Cały projekt zrealizowany jest z ogromną starannościąi dbaniem o detale . Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszania . Dużym atutem jest okolica z dużą ilością zieleni , zamknięta wspólnota z własną mini OAZĄ oraz wielki balkon z wyjściem z salonu i sypialni. Do mieszkania przynależna jest spora piwnica . Przed blokiem duży darmowy parking dla mieszkańców . Nieruchomość świetnie skomunikowana z komunikacją miejską , sklepami . Doskonałe miejsce do życia . Zapraszam serdecznie :)

Źródło i świeżość