Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje

Pokój do wynajęcia na Księżu Małym

1040 zł / mies.+ Czynsz adm. 440 zł

Krzyki, Gogolińskiej

4pokoje
12 m²metraż
Parter/4 piętropiętro
87 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1040 zł
Czynsz administracyjny440 zł
Media~250 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc1730 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1730 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1040 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~250 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaPralkaZmywarkaWannaBlisko komunikacji

Opis

Do wynajęcia pokój dla jednej osoby z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Pokój ma pow.ok.12m2 i mieści się w 4-pokojowym mieszkaniu przy ul.Gogolińskiej boczna ul.Opolskiej na Księżu Małym.
W mieszkaniu znajduje siękuchnia, łazienka i oddzielne wc. Osiedle jest ciche i spokojne. Do centrum 15 minut tramwajem .Przed blokiem bezpłatny parking.Blisko jest równieżprzystanek komunikacji miejskiej.
Czynsz wynosi 600zł + opłaty eksploatacyjne 440zł.Wymagana jednomiesięczna kaucja.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie07 maj 2026, 08:30

Lokalizacja

Otwórz mapę
Krzyki, Gogolińskiej