Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
OtodomBiuro nieruchomości

Sępolno 11 m2 pokój BEZ PROWIZJI

970 zł / mies.+ Czynsz adm. 380 zł

Śródmieście, ul. Promień

3pokoje
11 m²metraż
2/4 piętropiętro
88 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu970 zł
Czynsz administracyjny380 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc1350 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1350 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1350 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
Częściowo
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyParking w cenieLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaInternet w cenieMonitoringBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Sępolno 11 m2 pokój BEZ PROWIZJI UL.

Promień

– Mieszkanie 3 pokoje i 3 osoby (po jednej osobie w pokoju) W celu umówienia się na wizytę lub w razie pytań dotyczących nieruchomości prosimy o kontakt telefoniczny do Agenta. Wiadomości przesyłane przez platformę nie są obsługiwane na bieżąco. Najem od maja lub czerwca - DO 31 SIERPNIA (z możliwością przedłużenia na rok) Od lipca dostępny będzie jeszcze jeden pokój 12m2 Do wynajęcia pokój w mieszkaniu w zielonej dzielnicy Wrocławia Powierzchnia mieszkania 64 m2 Mieszkanie jest rozkładowe (do każdego pokoju wchodzi się z przedpokoju) Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju, kuchni, łazienki i osobno WC oraz 3 pokoi: W mieszkaniu nie są akceptowane zwierzęta typu kot/pies