Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
OtodomWłaściciel

Pokój dwuosobowy do wynajęcia - Kurkowa,Wrocław

1350 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

Śródmieście, ul. Kurkowa

3pokoje
20 m²metraż
3. piętropiętro
68 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1350 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Razem / miesiąc1850 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1850 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1850 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Min. okres najmu
6 mies.
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaDrzwi antywłamanioweBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój dwuosobowy (20 m²) w 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 64 m², zlokalizowanym przy ul. Kurkowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w bloku z windą. Pokój Pokój jest zamykany na klucz i gotowy do zamieszkania. Na wyposażeniu: dwie rozkładane kanapy dwuosobowe, duża szafa, komoda i regał, dwa biurka z krzesłami. Mieszkanie Mieszkanie w pełni urządzone. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju. Na wyposażeniu: zmywarka, pralka, lodówka, odkurzacz, stolik w kuchni, drzwi antywłamaniowe, szafa typu komandor i szafki na buty, Możliwość parkowania przy ulicy lub na podwórku. Lokalizacja Świetna lokalizacja – niemal w centrum Wrocławia: 10 minut pieszo do Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyspy Słodowej, 20 minut spacerem do Rynku Warunki najmu Cena: 1850 zł/mies. (1350 zł czynsz + 500 zł opłaty – stała kwota), Opłaty obejmują: czynsz administracyjny, prąd, gaz, wodę, ogrzewanie oraz Internet (150 Mb/s), Kaucja zwrotna: 1850 zł, Umowa terminowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia (ale na minimum 6 miesięcy wynajmu), Oferta skierowana do osób poniżej 30 roku życia. Dostępność Pokój dostępny od 1 czerwca. Zapraszam do wizyty :)