Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
OtodomWłaściciel

Jednoosobowy pokój z małym balkonem CH Magnolia Park - od 01.06.2026

1500 zł / mies.

Fabryczna, ul. Legnicka 55e

13 m²metraż
Parterpiętro
115 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1500 zł
Razem / miesiąc1500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneBalkonLodówkaMikrofalówkaPralkaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia jednoosobowy pokój z małym balkonem (ok. 13 m²) – ul. Legnicka 55e (przy CH Magnolia) Do wynajęcia jednoosobowy pokój o powierzchni około 13 m² z wyjściem na niewielki balkon. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Legnickiej 55e, tuż obok centrum handlowego Magnolia Park. Pokój jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Całe mieszkanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty AGD (pralkę, lodówkę oraz kuchenkę). Lokalizacja to największy atut tego miejsca! W najbliższej okolicy znajdziesz: Centrum Handlowe Magnolia Park (150 m) – ponad 250 sklepów, kino, siłownia oraz liczne restauracje. Przystanek tramwajowy i autobusowy "Niedźwiedzia" (200 m) – dojazd do Rynku zajmuje zaledwie 10-12 minut. Business Garden Wrocław (500 m) – idealna lokalizacja dla pracowników pobliskich biurowców. Stacja kolejowa Wrocław Mikołajów (750 m) – świetne połączenie z innymi częściami miasta i regionem. Park Popowicki (900 m) – tereny zielone idealne na spacer czy jogging. Supermarkety: Castorama, Kaufland oraz liczne punkty usługowe w bezpośrednim sąsiedztwie. Mieszkanie w tej lokalizacji to gwarancja wygody i oszczędności czasu na dojazdach. Nie zwlekaj, zapraszam do kontaktu i obejrzenia pokoju na żywo! Cena wynajmu to 1500 PLN miesięcznie ( wszystkie opłaty za media są już wliczone w tę kwotę ), a kaucja wynosi również 1500 PLN. Nieruchomość dostępna od 01.06.2026