Powrót do ofertWrocław / Pokoje
1 / 3
Pokój, Wrocław, ul. Dokerska
1100 zł / mies.+ Czynsz adm. 200 zł
Fabryczna, ul. Dokerska
2pokoje
11,5 m²metraż
Parterpiętro
96 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1100 zł
Czynsz administracyjny200 zł
Razem / miesiąc1300 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 1300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 15 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 15 maja 2026
- Typ umowy
- Okazjonalny
- Umeblowanie
- W pełni
- Tryb najmu
- Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów
Opis
Wynajmę pokój w mieszkaniu 2 pokojowym na ulicy Dokerskiej we Wrocławiu (tylko najem okazjonalny). Pokój jest przestronny (11,5m2), zawiera wiele szaf i półek na rzeczy, rolety i telewizor. Lokalizacja: Cena: 1100zł + 200zł media (prąd, internet, ryczałt za ogrzewanie) Kaucja: 1300zł Pierwszy czynsz i kaucja płatne przy podpisaniu umowy u notariusza. Pokój dostępny od 10.05.2026
Lokalizacja
Otwórz mapęFabryczna, ul. Dokerska
Opłaty
~1300 zł / mies.
Koszty wejścia
1300 zł
Kaucja1300 zł