Powrót do ofertWrocław / Pokoje
1 / 7
3pokoje
12 m²metraż
Parter/4 piętropiętro
67 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu800 zł
Razem / miesiąc800 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 1200 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 3 stycznia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Dostępne od
- 3 stycznia 2026
- Tryb najmu
- Pokój / współdzielenie
Parking prywatny
Opis
Pokój około 12 m2, w mieszkaniu 3 pokojowym. Zabudowa z lat 70-tych. Ogrzewanie miejskie. Pokój dla osoby ceniącej spokój, dbającej o porządek i czystość. Cena 800 + 400 opłaty (czynsz, zryczałtowane opłaty za media oraz dostęp do internetu). Kaucja 1200 zł. Małe zwierzęta domowe są akceptowane.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie12 maj 2026, 12:29
Lokalizacja
Opłaty
~800 zł / mies.
Koszty wejścia
1200 zł
Kaucja1200 zł