Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
OtodomBiuro nieruchomości

Pokój w wysokim standardzie od połowy czerwca!

1350 zł / mies.+ Czynsz adm. 334 zł

Fabryczna, ul. Miedziana

9 m²metraż
2. piętropiętro
150 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1350 zł
Czynsz administracyjny334 zł
Razem / miesiąc1684 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1684 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1350 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
15 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneLodówkaPiekarnikPralkaZmywarka

Opis

POKÓJ OD POŁOWY CZERWCA W DOBREJ LOKALIZACJI!!! Lokalizacja: ul. Miedziana 4 Piętro: 2 Zwierzęta: Nieakceptowane

Opis pokoju

Pokój o wysokim standardzie i dokładnym wykończeniu. W pełni wyposażony. W pokoju znajduje się jeszcze biurko razem z krzesłem obrotowym.

Opłaty

Serdecznie zapraszam na prezentacje! Kacper Kubiak Emieszkania24

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 15:21

Lokalizacja

Otwórz mapę
Fabryczna, ul. Miedziana