Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 47,20 m²

2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 850 zł

Popowice, Legnicka

3pokoje
47,2 m²metraż
2/4 piętropiętro
59 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny850 zł
Razem / miesiąc3650 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3650 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking publicznyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaZmywarkaWannaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Opiekun oferty

  • Kacper Walkowicz
  • Tel:

**dostępne od zaraz**

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej części Wrocławia na Północnych Popowicach. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Legnickiej, co zapewnia świetny dostęp do każdej części miasta.
UKŁAD LOKALU: <br 47,2m="" <br="" kuchnia="" loggia="" pokój="" przedpokój="" salon="" sypialnia="" wanną="" z="" Łazienka="" Łącznie=""/> LOKALIZACJA:
Legnicka to jedna z głównych i najlepiej skomunikowanych arterii miasta Wrocław, położona w jego zachodniej części.
Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd zarówno do ścisłego centrum, jak i innych dzielnic liczne linie tramwajowe i autobusowe kursujące wzdłuż ulicy umożliwiają sprawne poruszanie się bez konieczności korzystania z samochodu.