Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Wrocław ul. Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta - 1/531 / 53
Zobacz na adresowostrona zewnętrzna
AdresowoDomiportaGratkaBiuro nieruchomości

Wrocław ul. Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęciaprzez agenta

7500 zł / mies.+ Czynsz adm. 1200 zł

Nadodrze, Księcia Witolda

3pokoje
65 m²metraż
5/6 piętropiętro
115 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu7500 zł
Czynsz administracyjny1200 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc8700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~8700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 6 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
6 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaPralkaPrysznicInternet w cenieTarasMonitoringBlisko parku

Opis

STARE MIASTO_UL. KSIĘCIA WITOLDA _BULWARY KSIĄŻĘCE _ 3 POKOJE _ 65M
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu luksusowego apartamentu trzypokojowego o powierzchni 65 m², usytuowanego na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, położonego w prestiżowej inwestycji Bulwary Książęce przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu.
Optymalnie zaprojektowana przestrzeń, doskonałe wyposażenie oraz zapierający dech w piersiach widok na rzekę Odrę i panoramę miasta czynią tę propozycję unikalną na rynku.
Apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni oraz funkcjonalnego gabinetu, który z łatwością przekształcisz w dodatkową sypialnię.