Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Mieszkanie na wynajem, 50 m² Jagodno, Stanisława Drabika - 1/121 / 12
Zobacz na gratkastrona zewnętrzna

Mieszkanie na wynajem, 50 m² Jagodno, Stanisława Drabika

2900 zł / mies.+ Czynsz adm. 260 zł

Jagodno, Stanisława Drabika 101

3pokoje
50,5 m²metraż
3/4 piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2900 zł
Czynsz administracyjny260 zł
Media~1149 zł
Parking840 zł / mies.
Razem / miesiąc5149 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5149 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4350 zł. Prowizja: do negocjacji.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~1149 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 16 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
16 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznic

Opis

ul. Stanisława Drabika 101 – Krzyki Nowoczesne, komfortowe mieszkanie. Dynamicznie rozwijająca się okolica z pełną infrastrukturą: sklepy, usługi, tereny rekreacyjne, place zabaw i boiska – wszystko w zasięgu ręki. Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane i jest w pełni wyposażone – idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie. Atuty mieszkania: przestronna, dobrze wyposażona kuchnia (zmywarka, duża lodówka, mikrofalówka, okap podłączony do wentylacji), salon z rozkładaną kanapą i TV, sypialnia z wygodnym łóżkiem 160 cm i dużą szafą, drugi pokój z łóżkiem, biurkiem – idealny jako gabinet lub pokój gościnny, dużo miejsca do przechowywania (szafy, szafki na buty), jasna łazienka z pralką i prysznicem. Opłaty: 2900 zł – czynsz najmu 100 zł – komórka lokatorska 250 zł – miejsce postojowe w garażu 840 zł – opłaty do wspólnoty (media) 260 zł – prąd Łącznie: 4350 zł/mies. Kaucja: 4350 zł Wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu lub podwójna kaucja. Mieszkanie zarządzane przez firmę: Przelew za czynsz i opłaty wysyłają Państwo jednym przelewem , resztę robimy my. Jeśli w ogłoszeniu nie ma informacji o cenie za internet wybór operatora i koszty są po Państwa stronie. Umowy najmu są cywilno-prawne na czas określony (1rok) z możliwością przedłużenia.