Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Wrocław Grabiszyn ul. Bzowa 38 Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników - 1/181 / 18
Zobacz na adresowostrona zewnętrzna

Wrocław Grabiszyn ul. Bzowa 38 Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników

2200 zł / mies.

Grabiszyn, Bzowej

1pokój
26,8 m²metraż
4/4 piętropiętro
82 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2200 zł
Razem / miesiąc2200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2200 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaPrysznic

Opis

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 pokojowe przy
ul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskim
sąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje się na 4 piętrze wyremontowanego budynku z lat 60 tych (po remoncie dach, elewacja, klatka schodowa).
Mieszkanie w pełni rozkładowe, słoneczne, z dużym balkonem. Pokój w kształcie litery L o powierzchni ok. 16 mkw., na podłodze panele drewniane, na dwóch ścianach tynk strukturalny, dodatkowo wykonane stylowe oświetlenie ledowe, na pozostałych ścianach gładzie, okna PCV z roletami wewnętrznymi. Przedpokój o powierzchni ok. 4 mkw., na podłodze płytki ceramiczne w kolorze ecru, na ścianach gładzie, podwieszany sufit z oświetleniem halogenowym. Kuchnia prostokątna o powierzchni ok. 7 mkw. z oknem. W skład umeblowania kuchni wchodzą meble w zabudowie z szafkami wiszącymi i stojącymi, okap kuchennym, płyta gazowa w zabudowie, piekarnik elektryczny, stolik wraz z taboretami, chłodziarko zamrażarka.