Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
1 / 12
GratkaBiuro nieruchomości
Kawalerka na wynajem, 13 m² Grabiszyn-Grabiszynek, Gajowicka
1100 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł
Grabiszyn, Zaporoska 39
4pokoje
13,5 m²metraż
Parterpiętro
81 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1100 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Razem / miesiąc1500 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 1100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- W pełni
UmeblowaneKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikBlisko uczelni
Opis
Na wynajem pokój o wielkości 13.5m² w 4-pokojowym wyremontowanym mieszkaniu. W pokoju 2 biurka, 2 łóżka, pojemna szafa. Dodatkowo w przedpokoju kolejna szafa i komoda. Kuchnia wyposażona w płytę gazową, lodówkę oraz mały piekarnik elektryczny. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. Blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych. W pobliżu Sky Tower, rondo Powstańców Śląskich, Aqua Park, Uniwersytet Ekonomiczny, Arkady, Wroclavia. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Cena: 1100zł + 400zł opłat dodatkowych (czynsz + opłaty eksploatacyjne) Kaucja: 1100zł Armin Czyrnia ul. Zaporoska 39
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 09:53