Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Nowe, 2 pok.; 31,91 m, Warszawa Włochy,ul.Wiktoryn

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 710 zł

Włochy, Wiktoryn

2pokoje
31,9 m²metraż
1. piętropiętro
110 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny710 zł
Razem / miesiąc4210 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4210 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu o pow. 31,91 m+ balkon 3,69m- (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem) .

Mieszkanie jest nowe ,oddane 10.2024, dostępne od 1 kwietnia 2026.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane , wyposażone w duże ADG (lodówka , zmywarka , płyta indukcyjna ,okap , piekarnik, pralka), klimatyzacja w głównym pomieszczeniu, czujniki dymu -zakaz palenia :( .

Idealne lokum dla singla/pary.

Mieszkanie ma status lokalu użytkowego, brak możliwości zameldowania.

Budynek to nowa, zakończona inwestycja przy ulicy Wiktoryn 6 .

W budynku do dyspozycji fitness z siłownią, sauna , pralnia, sklep Żabka.