Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Mieszkanie do wynajęcia 45 m, Warszawa-Włochy

3900 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Włochy, ul. Borsucza

2pokoje
45,5 m²metraż
3/6 piętropiętro
86 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3900 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Razem / miesiąc4600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacji

Opis

Do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,54 m2 zlokalizowane przy ul. Borsuczej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie dostępne od 1 lipca 2026. W pobliżu przystanek tramwajowy 650 m, sklepy, punkty usługowe. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, pralka). Do dyspozycji również stół z 4 krzesłami, wygodna kanapa ze stolikiem kawowym, telewizor, szafka RTV, duże łóżko oraz szafy do przechowywania rzeczy. W mieszkaniu została także zamontowana klimatyzacja. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2021 roku. Pomieszczenia: salon połączony z aneksem kuchennym, z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z WC, przedpokój. Koszty utrzymania: 3900 PLN czynsz najmu + 700 PLN czynsz administracyjny (w tym zaliczki na wodę, centralne ogrzewanie, śmieci) + prąd wg wskazań licznika. Kaucja w wysokości 5000 zł. Mieszkanie dla osób niepalących i nie posiadających zwierząt. Informacje: